Egy szlovák nő és ázsiai üzletek - milyen közös titkaik vannak Szilvásyéknak?

Pozsony nők találkozik, Az Ég és Nő között pozsonyi színpadon | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Képes Sport Népsport M. Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá.

pozsony nők találkozik

Legyen Ön az első! A Ferencváros női labdarúgócsapata 3—1-re legyőzte a szlovák bajnok Slovan Bratislavát a Bajnokok Ligája pozsonyi selejtezőcsoportjának első fordulójában. Az első félidőben a hazaiak szerezték meg a vezetést, ám a jobb játékerőt képviselő FTC két csereember olcsó fűz társkereső a második félidőben megfordította, majd megnyerte a meccset.

Diószegi Fanni balra gólja után nyugodhattak meg végleg a ferencvárosi drukkerek Fotók: Micheller Szilvia Hirdetés Előzetesen nem tudhattuk, mennyi következtetést vonhatunk le abból, hogy a Slovan a nyári felkészülés során az NB I legutóbbi kiírásában ötödik Astrától 1—3 pozsony nők találkozik a negyedik Haladás Viktóriától 0—2 is kikapott, de az első félidőben kiderült, hogy a Ferencváros jobb játékerőt képvisel a szlovák bajnoknál — még ha ez az eredményen nem is mutatkozott meg.

A zöld-fehérek a szokásos, rövid passzos játékukat játszották ami nem volt olyan könnyű a hepehupás talajon és sokkal többet birtokolták a labdát a pozsonyiaknál, akik a kontratámadásaikban és a rögzített játékhelyzeteikben bíztak — előbbiekből nem sok veszélyt tudtak kialakítani, utóbbiakból annál többet.

30 perc Hupikék Törpikék • Törpilla • Hupikék Törpikék

Ahhoz azonban, hogy gólokat is szerezzen, kellettek Dörnyei Balázs cseréi. A magyar bajnok a második körben szombaton a moldovai aranyérmes Agarista-SS Anenii Noi együttesével találkozik, melyről Dörnyei Balázs az utazás előtt azt mondta az mlsz.

Nos, most már épp eleget tudunk a moldovaiakról, első meccsükön 8—0-s félidő után 12—0-ra kikaptak a Szpartak Szuboticától… Attól a szerb csapattól, amely a Ferencváros legnagyobb ellenlábasa a továbbjutásért folyó harcban.

A tíz selejtezőcsoportból csak az első helyezettek jutnak fel a Bajnokok Ligája es főtáblájára.